vesti24.mk

Tag : бензинска

ЗАБАВА

Драма на бензинска: Девојка сакала да наточи гориво на електричен автомобил (ВИДЕО)

admin
Логично е дека во електричните возила се „става“ струја, а не бензин, и дека секој возач би требало да го знае тоа, но еве доказ
ЗАБАВА

Автомобил со полна брзина се заби во бензинска пумпа: Момент по силниот удар се случи вистинско чудо (ВИДЕО)

admin
Во Мисисипи надзорните камери на една бензинска станица снимија катастрофална несреќа која за среќа не однесе ниту еден живот. Снимката од местото Фловуд покажува како