vesti24.mk

Tag : Берлин

ЖИВОТ ЗАБАВА МОДА

Познатата манекенка прошетала на црвениот тепих со Донатела Версаче

Ferad Aruc
Манекенката Ирина Шајк вчеравечер се појавила во Берлин на доделување на наградата “Маж на годината” во организација на списанието “GQ”. Убавата Русинка прошетала на црвениот...
ВЕСТИ СВЕТ

Во Берлин недостигаат полицајци, ќе регрутираат кадар од други земји

Ferad Aruc
Полицијата во Берлин наведува дека тие би можеле да почнат да регрутираат вработени од странство, особено од други земји на Европската унија. Причината е недостиг...
ЉУБОВ И СЕКС

Имале орален секс во преполн воз во Берлин (ФОТО)

Ferad Aruc
Во воз во Берлин 36-годишна жена орално го задоволувала 38-годишниот партнер и тоа пред другите патници, меѓу кои имало и деца. На нивното однесување реагирала...