vesti24.mk

Tag : БИЗАРНО

ЗАБАВА

БИЗАРНО: Нема да верувате што продава оваа инфлуенсерка, ја следат 4 милиони луѓе

admin
Млада инфлуенсерка од Велика Британија има речиси 4 милиони следачи на Инстаграм. Популарноста ја стекнала така што објавува провокативни косплеј фотографии, но и ја продава...
ЗАБАВА

Немате видено нешто побизарно: Жена со ланец шетала маж, а сите биле изненадени од натписот кој го носел (ВИДЕО)

admin
На социјалните мрежи се појави бизарна снимка на која се гледа како жена шета маж со ланец околку вратот низ прометната железничка станица во Лондон....
ЗАБАВА

Пари летаа од блиндирано возило, на патот настана хаос

admin
На трогателна церемонија во болница во Лондон 24-годишниот Дарен Истон се ожени со својата свршеница Лорен Папе. Одлуката за свадбата била донесена веднаш штом лекарот...
ЗАБАВА

Во авион пронајдено срце за трансплатација, па морал да се врати назад

admin
На трогателна церемонија во болница во Лондон 24-годишниот Дарен Истон се ожени со својата свршеница Лорен Папе. Одлуката за свадбата била донесена веднаш штом лекарот...
ВЕСТИ

Хонгконг продава паркинг по цена од 664.200 американски долари

admin
Со продажбата на едно паркинг место за сума од 5,18 милиони хонконгски долари односно,  664 200 американски долари,Хонгконг  постави нов рекорд. Паркингот се наоѓа на првиот...