vesti24.mk

Tag : бикини

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

ФОТО: Ќерката на Цеца го сними задникот па го зголеми кадарот, а кога ја сврти камерата накај градите имаше што да се види

admin
Ќерката на Цеца не запира да провоцира на Инстаграм деновиве кога ужива на одмор. Имено младата пејачка Анастасија овие денови ужива во Грција на заслужен...
ЗАБАВА

Облини по кои мажите воздивнуваат (ФОТО)

Ferad Aruc
Егзотичната 24-годишна Американка Девин Бругман со германско, филипинско, шпанско и ирско потекло е природна убавица која го заслужува целото внимание. Бругман е вљубеничка во костимите...
ЗАБАВА

Селма Хаек и во 52-та година изгледа одлично

Ferad Aruc
Селма Хаек споделила неколку фотографии на својот Инстаграм профил, каде позира во бикини и без шминка, а нејзините следбеници останале без здив. Убавата актерка објавила...
ЖИВОТ ЗАБАВА

Најдобриот задник од македонската естрада: Пејачката ги покажа своите облини на плажа (ФОТО+ВИДЕО)

Ferad Aruc
Сузана Гавазова ги почести своите следбеници со повеќе фотографии од својот одмор на кои таа ги открива своите облини. Гавазова ги објави фотографиите од нејзиниот...
Uncategorized ЗАБАВА

Сирте зборуваат за фотографијата на Сека покрај базен и за тоа како изгледа во бикини

admin
Сека Алексиќ важи за вистинска трендсетерка и некој кому му оди од рака кога стаува збор за модните новитети, а оваа пјачка уште пред почетокот...
Uncategorized ЗАБАВА

Сите зборуваат за фотографијата на Сека покрај базен и за тоа како изгледа во бикини

admin
Сека Алексиќ важи за вистинска трендсетерка и некој кому му оди од рака кога стаува збор за модните новитети, а оваа пјачка уште пред почетокот...
ЗАБАВА

Девојки, не се залажувајте од Инстаграм: Вака навистина изгледа женското тело

Ferad Aruc
Австралиската дизајнерка на бикини, Карина Ирби, на својот Инстаграм профил објавила интересна видео снимка во која покажува дека никој не може да биде совршен во...
ЗАБАВА

Ќе ве воодушеви причината поради која сите зборуваат за ова бикини

Ferad Aruc
Популарната онлајн продавница му одржа лекција на остатокот од модниот свет. Станува збор за ASOS кој помеѓу првите во модната индустрија ги промовираше различностите и...
ЖИВОТ

ФОТО: Во бикини среде јануари – Каролина Гочева објави фотографија од медениот месец

Ferad Aruc
Поп-дивата Каролина Гочевa извесен период ужива во медениот месец, заедно со својот сопруг, посетувајќи различни дестинации. После ладната Канада, тие одлучија да отпатуваат за Тулум,...