vesti24.mk

Tag : болку

ЗАБАВА

Ревматоиден артритис и храна: 10 намирници што можат да ја ублажат болката

admin
Секоја промена во временските услови за луѓето кои страдаат од ревматоиден артритис воопшто не е пријатна – зглобовите се воспалуваат и постои дополнително ограничување на...