vesti24.mk

Tag : бремена жена

ЗАБАВА

УЖАС: Бремена жена нашла мртов стаорец во супа, од тоа што и го понуди ресторанот ќе се шокирате (ФОТО)

admin
Популарниот бренд кинески ресторани изгуби 190 милиони долари , откако бремена жена најде мртов стаорец во супа. Акциите на популарниот синџир на кинески ресторани ,,Ксиабу
ЗАБАВА

Трудница влегла во преполн автобус, па се разочарала од луѓето: Постапката на еден човек потполно ја поразил

admin
Каде исчезна бонтонот и емпатијата, е прашање кое многу жени го поставуваат на социјалните мрежи. На тоа ги поттикна една трудница во поодмината бременост на
ЗАБАВА

Ја фотографирал бремената сопруга, не ни претпоставил дека прави една од најубавите фотографии на светот (ФОТО)

admin
Бремената жена позирала на една плажа на Флорида, кога нејзиниот сопруг ја фотографирал баш во моментот кога се случило нешто неверојатно. Еден татко со својот
ЗАБАВА

Имала неподносливи болки во текот на бременоста: Родила син, а потоа лекарите и ја соопштиле ужасната вистина

admin
36 годишната Таша Бартон од Хердфордшир во текот на бременоста имала стомачни тегоби, но не се грижела премногу, мислејќи дека се е поради тоа што
ЗАБАВА

Бремена жена загина во страотен судар: Она што потоа се случи со нејзиното бебе го нарекуваат чудо (ВИДЕО)

admin
Бебето при тешката сообраќајна несреќа буквално било откорнато од мајчината утроба и преживеа без ниту една гребаница, но мајката за жал настрада. Бремената жена се
ЗАБАВА

Комбе брза помош кое пренесувало бремена жена во болница се превртело, а потоа се случила вистинска драма среде улица (ВИДЕО)

admin
Амбулантно возило во кое се возела бремена пациентка се превртило среде улица откако се судрило со друго возило. Триесет годишната жена и нејзиното бебе се