vesti24.mk

Tag : вага

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Жените родени во овој знак едноставно се беспрекорни!

admin
Оваа дама е олицетворени на праведност и рамнотежа и ја краси совршена способност за проценка, беспрекорност и целосност. Таа е друштвена, има дарба за комуникација
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Доаѓа период на Вагите- ова се карактеристиките на луѓето родени во овој знак

admin
Вагите се личности родени во периодот меѓу 23 септември и 22 октомври, па така можеме да кажеме дека тие се вистински есенски знак. Со Вагите
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Бидете внимателни со нив, многу се чувствителни: За овој знак велат дека е најтажниот во хороскопот

admin
Знак на кој постојано му се даваат можности, но тој никако не може да се одлучи што да одбере и на која страна да тргне.
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие хороскопски знаци секогаш има даваат втора шанса на своите поранешни партнери

admin
Рак и Риби Родените во овие знаци се многу чувствителни личности кои често дозволуваат носталгијата да предвладее со нивните чувства. Филм, песна, серија – било
ЗАБАВА

Дознај ја твојата идеална тежина според возраста, висината и полот: Професионална табела за мажи и жени

admin
Постојат различни формули и табели за одредување на опималниот износ на вашата висина и тежина. Но, една работа треба да ја имате секогаш на ум.
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овој знак во хороскопот ќе има убедливо најмногу среќа ова лето

admin
Кој е најсреќен знак ова лето? Што може да биде поубаво од откритието дека ова ќе биде фантастичен период полн со нови можности и задоволства?
ЖИВОТ

Лоши вести за три хороскопски знаци: Најтешкото љубовно разделување ќе се случи овој месец

admin
За жал, месец мај ќе донесе лоши вести за три зодијачки знаци. Ракот, Вагата и Јарецот, ќе направат големи промени, иако досега не помислувале на
Uncategorized

Романтични души: 3 Хороскопски знаци кои најбрзо се заљубуваат!

admin
Доколку сакате љубов, романтични личности, побарајте ги во овие три хороскопски знаци! Некои во љубовта успеваат да го задржат здравиот разум и постепено да се