vesti24.mk

Tag : вазелин

ЗАБАВА

Вазелинот прави чуда за коса, кожа и нокти: Во комбинација со еден витамин, ќе даде врвни резултати

admin
Испукана и сува кожа, коса што се крши, нокти кои се згуснале и прераснале во месо … Повеќето жени се соочиле со некои од овие...