vesti24.mk

Tag : вакцини

ВЕСТИ

Бајрамовска контра Филипче: Ниту едно дете не смее да остане надвор од образовниот систем!

admin
Ниту едно дете не смее да остане надвор од образовниот систем, вака Васка Бајрамовска Мустафа, заменик народен правобранител, ја коментира владината одлука дека децата мора
ЗАБАВА

Карлеуша повикана на распит поради пропаганда против детска вакцинација

Ivana
Јелена Карлеуша денеска е повикана во белградската полиција во рамките на предистражна постапка за утврдување одговорност на јавни личности кои шират пропаганда против вакцинација на