vesti24.mk

Tag : ВИДЕО

ВЕСТИ

Руски комедијанти му ветуваат бизнис со чоколади на Заев, тој се нуди за лична помош (ВИДЕО)

admin
Руските комедијанти кои во лажен разговор го насамарија премиерот Зоран Заев, му ветуваат бизнис со чоколади, а тој пак се нуди за лична помош. Руски...
ВЕСТИ

Tpчајќи да се потпише, Пендаровски зaбopaви на сопругата и синот (ВИДЕО)

admin
Новиот претседател на државата Стево Пендаровски, веројатно од вoзбyдa, зaбopaви на своето семејство за време на вчерашната инаугурација во Собранието. Пендаровски буквално излета од службениот...
ЗАБАВА

Две минути кои ќе ви го променат животот: Како да бидете подобар човек? (ВИДЕО)

admin
Анимирано видео „Give In To Giving“ ја покажува моќта на добрината. Трае само две минути, но долго ќе ја паметите пораката која истото ја испраќа....
ЗАБАВА

Драма на бензинска: Девојка сакала да наточи гориво на електричен автомобил (ВИДЕО)

admin
Логично е дека во електричните возила се „става“ струја, а не бензин, и дека секој возач би требало да го знае тоа, но еве доказ...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Жешко видео на Ани -„Црна мачка“: Стриптизетата – соло! (ВИДЕО 18+)

admin
Кога пејачките имаат нова песна или видео, тие го промовираат по медиумите…. Како што се рекламираат и разни производи и услуги. Е сега, ако професијата...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

“Тренираме за да изгледаме добро кога сме голи” (18+)

Ferad Aruc
Веројатно нема подобро чувство од тоа да тренирате голи на прекрасна плажа покрај море. Тоа го искусиле и двете девојки чие видео набрзо станало вирално....
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Ерика Греј е бразилската секс бомба која на Инстаграм има речиси милион и пол следбеници.

Ferad Aruc
Убавата русокоса се занимава со моделинг и фитнес, а на многу секси начин го промовира здравиот живот. Следбениците на оваа манекенка се воодушевени од нејзиниот...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Новото видео на раскошната манекенка ги полуде мажите (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Линдзи Пелас, една од најпознатите манекенки но и една од најпосакуваните жени на денешницата, позната по своето бујно деколте, покажала како се пере автомобил на...
ЗАБАВА

Ова е дедото од Тетово што го освои интернетот: Јас вода не пијам, само ракија (ВИДЕО)

admin
Дедото од Тетово, кој даде најдобар одговор пред камера деновиве го освои интернетот. На прашањето дали пиете вода, тој одговара: „ја ракија пијам, не пијам...
ЗАБАВА

ИНСТАГРАМ ХИТ: Младоженецот ја шокираше невестата и гостите среде венчавка (ВИДЕО)

admin
Никола Ќориќ од околијата на Нови Сад стана инстаграм-хит и ја направи својата венчавка незаборавна. Имено, кога матичарката го праша- дали стапува вo брак по...