vesti24.mk

Tag : ВИДЕО

ЗАБАВА

Ја избегна смртта за влакно: Комбе потполно смачкано во судир, а на возачот не му беше ништо (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

admin
Возач на смачкано комбе може само на Бог да му се заблагодари што преживеа и помина без повреди. Според видеото само тоа му го спаси
ВЕСТИ СВЕТ ЦРНА ХРОНИКА

Италијанската полиција објави видео од уривањето на мостот во Џенова

Ferad Aruc
Во Италија во саботата е прогласен ден на жалост поради жртвите од уривање на мостот во Џенова, при што загинаа 38 луѓе, а од 10
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

(ВИДЕО) Мицкоски : Земјоделците се оставени сами на себе, се работи за непочит од владата на трудот на илјадници семејства

Ferad Aruc
Во деновите кога ќе се обидат невистината да ви ја прикажат како вистина, а капитулацијата како победа, во деновите кога масовно ќе бидат злоупотребени вашите
ЗАБАВА

Во овој супермаркет храната е бесплатна: Плати онолку колку што мислиш дека треба (ВИДЕО)

admin
Во Мелбурн е отворен супермаркет каде може да набавите храна која инаку би се фрлила. Сите намирници се бесплатни и ги донираат оние кои не
ЗАБАВА

Ова видео покажете им го на вашите деца: Од утре ќе бидат посреќни и поблагодарни за се што имаат!

admin
Понекогаш децата, но и повозрасните забораваме колку сме среќни и во колку добри услови живееме. Во ова видео споредбено е прикажано колку време му е
ЗАБАВА

Голем поздрав од рајскиот остров Антигва за Заев и Димитров (ВИДЕО)

admin
Eден Македонец кој е на одмор на Антигва, на Карипските острови, сподели „отрезнувачко“ видео на социјалните мрежи и упати голем поздрав до премиерот Зоран Заев
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Не ја видел стаклената врата и удрил со глава – потоа настанала катастрофа

Ferad Aruc
Еден маж насмеа многу луѓе на интернет со видеото на кое тој се обидува да влезе во трговски центар, не гледајќи ја стаклената врата, а
МАКЕДОНИЈА

НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА НА УШИТЕ АПЕЛОТ НА КЕРИМ (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Срѓан Ќерим апелира да не сме се делеле на предавници и патриоти, а тој беше директор 10 години на МПМ во чии весници со години
ЗАБАВА

И во порно филмовите се прават грешки. Погледнете

Ferad Aruc
Сите знаеме дека при снимањето на сцени се прават грешки, па така Br@zzers решија да ги почастат своите фанови, правејќи компилација од грешки при снимање на
ЗАБАВА

Жал да ве фати: Облечени во долна облека се „искршија“ во рингот

Ferad Aruc
УФЦ стана една од најуспешните компании во спортот, а ММА-борбите станаа интересни и примамливи и за жените. Тие станаа многу популарни во Соединетите Американски Држави