vesti24.mk

Tag : ВИДЕО

Uncategorized

ВИДЕО: Седум лица загинаа во два терористички напади во Иран

admin
Два напади во Иран а спречене и трет напад. Првиот напад бил врз иранскиот парламент каде загинаа седум лица најмалку. На местото на настанот има
Uncategorized

ВИДЕО: Откачени Јапонци ја пеат „Брала мома капини“

admin
Една до сега непозната јапонска група PYRAMIDOS, направи извонредна преработка на нашата добро позната „Брала мома капини.“ Видеото пред неколку месеци беше објавено на YouTube,
Uncategorized

Немате клима во кола?Со едноставен трик од 10 секунди можете да го разладите вашиот автомобил(видео)

admin
Седнувањето во врел автомобил, не само што е многу непријатно, туку може да биде и опасно за здравјето. Без оглед на тоа дали имате климатизација
Uncategorized

(ВИДЕО)Странски служби: Со почит за Саше Политико – иако не верува дека постоиме!

admin
Ново видео на Странски Служби посеветено на новинарот од Мактел Саше Политико. „Со почит за Саше Политико – иако не верува дека постоиме“, велат Странски
Uncategorized

ЗА САМО НЕКОЛКУ МИНУТИ СИ ЈА УНИШТИ ВРСКАТА: Голата девојка му побара крпа, а тој брутално ја насамари (ВИДЕО)

admin
Направи нешто поради кое од врската му останаа само добри спомени. Доколку сакате засекогаш да се ослободите од вашата девојка, видеото подолу е дефинитивно за
Uncategorized

Дали „Bonka Time“ е новата „Gangnam Style“? Погледнете го видео спотот и одлучете самите!

admin
Нема сомнеж дека корејскиот поп, односно К-ПОП, почнува полека да го освојува светот, но дали предвидувањата на љубителите на овој жанр за оваа песна се
Uncategorized

Мерцедес јахта- Чудо какво што светот се уште не видел (видео)

admin
Ги спојува елементите на дизајн типични за Мерцедес –Бенц автомобилите со иновации кои до сега не се користеле во бродоградба. Мерцедес – Бенц, фимра позната
Uncategorized

Манчестер: Уапсени уште три лица во врска со терористичкиот напад

admin
Британската полиција соопшти денеска дека утринава уапсила три лица, во рамки на широката истрага што е покрената по терористичкиот напад во понеделникот, доцна навечер. Идентитетот
Uncategorized

Како Русин запросува медицинска сестра (Видео)

admin
Русин сакал на оригинален начин да ја побара за жена својата девојка, медицинска сестра, а целата ситуација предизвика различни коментари на интернет. Русинот убедил хирург