vesti24.mk

Tag : Викторија Сикрет

ЗАБАВА

ФОТО: Ниту еден градник не е како овој, од неговата цена ќе ви се заврти

admin
Важен дел од ревиите на Викторија сикрет секако се фантастичните градници. Оваа година најскапиот ја имаше честа да го носи Елса Хоск. Цената на градникот
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Парада на Кардашијанките, прошетале како ангелите на Викторија Сикрет

Ferad Aruc
Ким Кардашијан и нејзините славни сестри, оваа година за Ноќта на вештерките се маскирале во ангелите на Викторија Сикрет. Ким на себе носела огромни крилја
ЖИВОТ

Викторија Сикрет: Откриен планот за исхрана на најубавите модели-жени на светот

admin
Моделите од брендот за долна облека, Викторија Сикрет мора да бидат во одлична физичка форма пред годишните ревии, а токму вака изгледа нивниот план и
ЗАБАВА

Пред 8 години не знаела да зборува англиски, а сега сите погледи се вперени во неа поради презгодното тело

Ferad Aruc
Атрактивната Бразилка неодамна е “уловена” на плажа во сончевиот Мајами, а не само што мамеше погледи на самата плажа, туку на овие фотографии му се