vesti24.mk

Tag : Водителка

ЗАБАВА

На водителка во живо среде емисија и испадна забот- потоа следувало уште поголем гаф (ВИДЕО)

admin
Емисиите кои одат во живо не се ни малку едноставни за реализација. Дури и кога се е синхронизирано до најситен детаљ, секогаш може да се
ЗАБАВА

ФОТО: Поради овој детаљ на фустанот на водителката емисијата била прекината, а таа добила отказ

admin
Откако пред екраните се појавила во ваков фустан, емисијата била прекината по што водителката добила отказ. Една од најпопуларните водителки во Кувајт, 29-годишната Амал Ал
ЗАБАВА

Масата била од стакло, а таа во прекратка сукња: Водителката заборави дека не смее да го прави ОВА (ВИДЕО)

admin
Убавата водителка Костанца Калабрезе покажала премногу, но со тој потег преку ноќ станала популарна и надвор од Италија. Веројатно не ни помислила дека благодарение на
ЗАБАВА

(ФОТО) Ги израдува фановите: Водителката Марија го покажа совршениот задник

Ivana
Аргентинската Марија Сал Перез е позната низ целиот свет како најсекси водителка на временската прогноза. Таа ги израдува фановите, споделувајќи провокативни фотографии на нејзниниот профил
СВЕТ

(ВИДЕО) Најгледаните 120 секунди на ТВ: Дора презентираше временска прогноза сосема гола!

Ivana
Пред пет години се емитуваше временската прогноза која остана запаметена по голата водителка. Гледачите не ги интересираше многу какво ќе биде времето, туку внимателно следеа
ЗАБАВА

Водителката го осигурала задникот на 80.000 евра, на него “паѓаат” најпознатите фудбалери

Ferad Aruc
Водителката на временска прогноза од Аргентина, Сол Перез, се прослави со својот задник кој го осигурала на повеќе од 80.000 евра. Има повеќе од два
ЗАБАВА

Водителката се заборави Дигна нозе во сериозна емисија и имаше што да се види

Ferad Aruc
Во емисија што одеше во живо на каналот на американската агенција за економски информации и анализи, „Блумберг“, водителката направи потег со кој релативно досадната тема
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Пред две години му го покажа меѓуножјето на Ивица Дачиќ, а еве како изгледа и што прави денес

Ferad Aruc
Поминаа две години откако тогашниот премиер црвенееше пред камерите зјапајќи во голото меѓуножје на водителката Бранка Кнежевиќ, ѕвездата на оваа скриена камера. Денеска 37-годишната водителка
ЗАБАВА

Забава Неа ќе ја паметите засекогаш: Жешка водителка го поткрена фустанот среде емисија

Ferad Aruc
Згодната и убава италијанска водителка Барбара Франческа Овиени имаше мала незгода додека во живо водеше емисија посветена на фудбалот. Таа носеше бело кратко фустанче, а
ЗАБАВА

Водителката на временска прогноза ги шокираше сите: Еве што одговори кога ја прашаа дали имала секс на работното место

Ferad Aruc
Водителката на временска прогноза Марија Егеља ги зачуди сите гледачи на „Амиџи Шоу“ бидејќи се издаде и не сакаше да одговори дали имала секс на
ЗАБАВА

Мислеше дека пајак и влегол во гаќичките: Водителка во паника го крена фустанот и покажа нешто што не требаше

Ferad Aruc
Сево ова одеше во живо. Најпрво сите присутни беа збунети, на никој не му беше јасно што се случува а самите натпреварувачи беа шокирани. Водителката
ЖИВОТ

Поради оваа водителка емисијата за фудбал ја гледаат сите: Најкратка можна сукњичка, а гаќичките …

Ferad Aruc
Кога таа ќе ги прекрсти нозете никој не мисли на фудбал. Ако ве интересира, името на оваа убава девојка е Алис Бертели и работи во