vesti24.mk

Tag : возраст

ЗАБАВА

Жените збеснаа: Истражување им предочи што не смеат да прават на одредена возраст

admin
Откако се објавени резултатите од едно истражување кое покажало дека според мислењето на мнозинството, за носењето фармерки, долга коса, тетовирање, мора да постои старосна граница,