vesti24.mk

Tag : врат

ЗАБАВА

Еве како да го опуштите вкочанетиот врат за 90 секунди! Намалете ја болката за две минути!(ВИДЕО)

admin
Болката што ја чувствуваме кога вратот се вкочанува е всушност последица на скратувањето на мускулот на вратот, што се јавува кога го држиме вратот во...