vesti24.mk

Tag : врменеска прогноза

ВЕСТИ

УХМР најава: Какво време не очекува утре и во наредните денови?

admin
Времето утре во Република Македонија ќе биде променливо облачно со утринска магла по одделни котлини. Ќе дува слаб до умерен ветер од југоисточен правец, особено...