vesti24.mk

Tag : ГАЛЕРИЈА

ЗАБАВА

Оваа девојка е иста како Ким Кардашијан! – Галерија – С**С БОМБА

Ferad Aruc
Хрватската шминкерка Јелена Периќ (26) со нејзините фотографии на Инстаграм ги збунува луѓето, бидејќи нејзината сличност со познатата Ким Кардашијан е неверојатна. Таа објавува фотографии...
Uncategorized

30 кратки фризури одбравме за топлите денови

admin
Ако имате доволно храброст можете да бирате од галерија некоја фризура кој што мислите дека е идеална фризура за вас. А доколку сакате да бидете...
Uncategorized

Најжешкиот пилот на светот (галерија)

admin
Швеѓанкаta Мариа Петерсон е пилот за Ryanair, инстаграм профилот имал отворено откако се преселила во Италија, и ги споделува нејзините авантури за да погледнат нејзините...