vesti24.mk

Tag : галичник

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Снегот пристигна и во Македонија- еве каде заврна „мајски“ снег (ВИДЕО)

admin
Очекувањата на УХМ за денеска полека се остваруваат. Како и на повеќе делови од Балканот, така и денеска снег заврна и во Македонија. Според ова