vesti24.mk

Tag : Гвинет Палтроу

ЖИВОТ

Анџелина Џоли и поранешната свршеница Гвинет Палтроу, жртви на обид за силување

Ferad Aruc
Актерката Гвинет Палтроу го нарече Бред Пит “најдобар” за заканувачкото однесување кон продуцентот Харви Вајнштајн, кога продуцентот извршил сексуален напад врз младата глумица. Покрај Бред
ЗАБАВА

Тантрички секс, снимање и секс во тројка се советите кои ги промовира Оскаровката Гвинет Палтроу

admin
Ја знаеме по важните филмски улоги, Оскарите, но Гвинет Палтроу стекнува сè повеќе пријатели на својата веб страна “Goop”. Неодамна таа сподели неколку секс совети,