vesti24.mk

Tag : глава

ЗАБАВА

Погледнете ја добро главата на вашето бебе- ако го има овој детаљ ќе биде успешно кога ќе порасне

admin
Научните докажаа дека бебињата родени со големи глави се повеќе интелигентни и имаат шанса да станат образовани луѓе и да живеат успешен живот. Истражувањето било
ЗАБАВА ЗДРАВЈЕ

Имала главоболка, докторите мислеле дека е мигрена: Потоа сите ја дознаа ужасната вистина и тешка дијагноза

admin
24-годишната Хоуп Стрингер имала силни главоболки, кои мислела дека и се од мамурлак. Таа излегла една вечер со своите пријатели, а последиците ги почувствувала веднаш,