vesti24.mk

Tag : глетка

ЗАБАВА

Глетка која го крши срцето: Братот ја држи сестричката за рака, а неколку моменти подоцна се случи нешто страшно

admin
Светот го расплака фотографија на која шестгодишниот Џексон Сутер ја теши својата две години помлада сестричка Адалин, неколку моменти пред да почине. На Адалин и