vesti24.mk

Tag : гол

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Жирито побегна од срам: Излезе гол на сцената, а тоа што го нацрта со неговиот полов орган ќе ве остави во неверување

admin
Уметникот од Канада Брент Рај Фрасер (39) ги шокираше членовите на хрватското шоу „Хрватска има талент“ откако се појави гол на сцената. Тој со својот...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Фудбалските способности на оваа риба ќе ве зачудат

admin
Сопственикот на оваа риба сосема случајно го открил нејзиниот фудбалски талент кога во аквариумот паднало пластично топче. Тогаш тој одлучил да постави гол спроти неа...
СПОРТ

(ВИДЕО) Роналдо Дебитираше за Јувентус, а првенецот го постигна после 8 минути

Ferad Aruc
Кристијано Роналдо дебитираше за Јувентус! На ПОртугалецот му беа потребни 8 минути за да го постигне својот прев погодок. Роналдо заигра во црно-белиот дрес во...
ЗАБАВА

Новинар го праша Путин зошто се фотографира гол- ваков одговор никој не очекуваше

admin
Претседателот на Русија Владимир Путин го објасни појавувањето на своите фотографии без маица, нагласувајќи дека не е потребно да се крие зад џбунови кога е...
СВЕТ

Инцидент во авион: Се соблекол гол и мастурбирал, а потоа нападнал стјуардеса

Ferad Aruc
Патник, кој се соблекол гол и мастурбирал, на лет од Малезија до Бангладеш нападнал стјуардеса и ги вознемирувал останатите патници, по што морал да интервенираат...
Uncategorized

Бешикташ шампион на Турција во сезоната 2016-2017

admin
Претседателот  Реџеп Тајип Ердоган и премиерот Бинали Јилдирим им честитаа на фудбалерите на Бешикташ на шампионската титулаç Фудбалерите на Бешикташ ја освоија шампионската титула во...