vesti24.mk

Tag : Гоца Тржан

ЗАБАВА

Гоца Тржан со емотивна порака за сегашниот сопруг му возвраќа на поранешниот

admin
Пејачката ги разнежни фановите на Инстаграм кога објави емотивна порака упатена на нејзиниот сопруг. Гоца Тржан ја следат многубројни скандали во врска со нејзиниот поранешен...
ЖИВОТ

Потресна исповед на Гоца Тржан за насилството кое го трпела со години – Додека ме тепаше, мислев дека ме сака

admin
Пејачката Гоца Тржан дури после 12 години собра храброст прв пат да раскаже како преживела физичко и психичко насилство од своето некогашно момче. -Нашата врска...
ЖИВОТ

Балканските ѕвезди се сетија на Тоше: Пријателу, не прифаќам дека те нема

admin
Поп-ѕвездата Тоше Проески на 16 октомври пред десет години загина во сообраќајна несреќа на автопатот кај Нова Градишка, Хрватска. Сообраќајната несреќа се случи утрото во...