vesti24.mk

Tag : гради

ЗАБАВА

Сакала поголеми гради, па животот си го претвори во пекол: Поради грешка остана без една града

admin
Џеси, Американка која не сакала да го открие целосното име и возраста, го раскажала своето искуство по неуспешната операција за зголемување на градите кога морала...
ЗАБАВА

Секс-бомби: Бујни гради, танги и – еротски пози (ФОТО)

admin
Гринга Флоу и Кларо се две секс-бомби во Аргентина, навивачки на Бока јуниорс и Ривер плејт архентинските великани. Како што зоврива атмосферата пред финалето и...
ЖИВОТ ЗАБАВА

Платив 4.000 евра за новите гради, многу сум задоволна изјави Миа Костова

Ferad Aruc
Две од најпознатите македонски водителки во недела во улога на гости на каучот кај Жарко Димитриоски. Во доста динамични 60тина минути, Миа Костова во Еден...
ЗАБАВА

Жените со мали гради имаат неколку предности, дознајте кои се тие

admin
Градите на жените играат огромна улога во машката фантазија и тоа не е никаква новост. Но, фактот дека емотивната потреба на мажите ја одредува големината...
ЗАБАВА

Фустанот ѝ попушти на раперката, па ги покажа градите додека настапуваше (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Ники Минаж (35) на фестивалот “Made in America” во Филаделфија имаше толку енергичен настап што нејзиниот фустан не можеше да издржи. Додека танцувала од минијатурниот...
ЗАБАВА

Оваа Русинка ги има најубавите облини: “Подобра сум од Ким Кардашијан, немам направено пластични операции”

Ferad Aruc
Анастасија Квитко е една од најпознатите Русинки, иако не се занимава со јавна работа. Таа е всушност Инстаграм ѕвезда, а на социјалните мрежи ја следат...
ЗАБАВА

Куче не престанувало да ја гледа девојката во гради, а таа поради тоа ќе заврши во затвор: Се почнало кога поминала покрај него

admin
20 годишната Британка Клои Џонс ќе заврши во затвор затоа што едно куче не престанувало да гледа во нејзините гради. И тоа додека веќе била...
Uncategorized ЗАБАВА

“Ги сакам моите гради и градите на другите луѓе” вели Емили Ратајковски

admin
“Ги сакам моите гради. Ги сакам градите на другите луѓе. Градите се некако одлично нешто”, вели манекенката Емили Ратајковски која инаку е позната по своето...
Uncategorized ЗАБАВА

(ФОТО) Кадар боли глава: Марјана ги истури градите пред огледалото!

admin
Лото водителката Марјана Станојковска има доста адути со кои може да се пофали – витка става, долги нозе, бујни гради и задник, па не случајно...