vesti24.mk

Tag : Граница

ВЕСТИ

Нов граничен премин меѓу Македонија и Грција

admin
Владата на денешната седница го разгледа предлог-законот за ратификација на Спогодбата со Грција за отворање нов граничен премин меѓу двете земји кој ќе ги поврзува
Uncategorized ЗАБАВА

Погледнете снимката на секси граничарки кои ја чуваат Украина (ВИДЕО)

admin
Видеото во кое полуголи украински граничарки танцуваат на песна на корејски рапер, станало хит на интернет. Девојките кои се облечени само во долна облека и