vesti24.mk

Tag : Гром

ЗАБАВА

Гром удри во врвот на Ајфеловата кула: Несекојдневна глетка на небото над Париз(ФОТО+ВИДЕО)

admin
Ајфеловата кула во Париз беше погодена од гром кој донесе обилен дожд. Камерата на париската метеоролошка веб страница го фати моментот во кој громот пред
СВЕТ

Снимка која ќе ве замрзне: Гром удри во река и направи вистински хаос

admin
Првио ден од август извесен Харди Томас на својот профил поставил снимка од експлозија во езеро. Ја споделиле половина милиони исплашени луѓе. Во описот на
Uncategorized

(ВИДЕО) Страшно невреме го зафати центарот на градот – Гром удри во стамбена зграда

admin
Подрачјето на Градачац во Босна и Херцеговина во послените неколку часа го зафати невреме, пропратено со засилен дожд и град со големина на лешник. Пријавено