vesti24.mk

Tag : Дара Бубамара

ЗАБАВА

Јапонци измислија мобилен совршен за Дара Бубамара: Оваа технологија нема да ви дозволи да се снимате голи и да правите секси селфи

admin
Јапонската компанија Тон Мобил создаде телефон опремен со вештачка интелигенција што знае кога корисникот се обидува да сними „секси селфи”. Имено, ако програмата регистрира голо...
ЗАБАВА

Дара Бубамара – пејачката се поднови со „ѕвер“ вреден цело богатство (ФОТО)

Ferad Aruc
Популарната пејачка Дара Бубамара се повеќе сака да ужива во луксузните автомобили, а доказ е нејзината преполна гаража и возен парк. Откако пред две недели...
ЗАБАВА

Спот ли е? или филм за возразни? Карлеуша е секси професорка, Дара е немирна ученичка (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Атрактивните српски пејачки и некогашни лути ривалки, Јелена Карлеуша и Дара Бубамара очигледно многу добро се погрижиле за својот стајлинг, а овој провокативен спот дефинитивно ќе...
ЖИВОТ

Дара Бубамара на креветот со секси пози го повикува својот сакан: „Љубов, те чекам“!

Ferad Aruc
Славната пејачка Дара Бубамара веќе е искусна со провокативни фотосесии, особено онаа со голите фотографии кои завршија во таблоид, а таа му ги праќаше на...