vesti24.mk

Tag : Дарко Савовски

ЗАБАВА

Каде јадат шампионите на РК Вардар?

admin
Долгогодишните пријатели Бистро бар Барбакан и Ракометниот клуб Вардар отвораат ново заедничко поглавје во клупската историја на препознатливиот гурмански бренд и македонскиот ракометен гигант. Барбакан...