vesti24.mk

Tag : девојка

ЗАБАВА

ВИДЕО: Девојка позираше со мајмун, а поради неговиот потег таа пропадна во земја од срам

admin
Девојка од Нов Зеланд одлучила својот роденден да го прослави на Бали, но не ни сонувала дека поради едно нешто ќе стане позната и ќе ја
ЗАБАВА

Милото маче се претвори во ѕвер, сопственичката заврши со крвави рани (ВИДЕО)

admin
Семејната мачка се претвори во вистински ѕвер и жестоко ја нападна сопственичката. [embedded content] Девојката сакаше да си поигра, но заврши целата изгребана, во крвави
ЗАБАВА

Го оставила бидејќи бил сиромашен, но 10 години подоцна…

admin
Сите ние мислиме дека можеме да ја предвидиме иднината со помош на нашето искуство и моменталната ситуација, но… Една девојка која потекнуваат од богато семејство
ЗАБАВА

На раката го имаше истетовирано ликот на девојка му: Кога раскинаа, мораше да направи корекција, погледнете го резултатот

admin
Ова момче на својата рака си ја имаше истетовирано својата девојка. Нејзиниот портрет со задоволство го носеше додека беше среќен во љубовта, но потоа на
ЗАБАВА

Во лицето убавица, во телото ѕвер: Сите мислат дека фотографиите на Јулија се монтажа, но тоа не е вистина!

admin
Оваа млада девојка по име Јулија, навистина има ангелско лице и многу комплименти на сметка на нејзините преубави очи. Таа најмногу од се сака да
ЗАБАВА

Оваа убава девојка добиваше само комплименти, но кога ги покажа нозете сите ја “распнаа“ со навреди – погледнете зошто

admin
24-годишната Ана Калатајуд Перез-Манглано, минатиот ноември одлучила да престане да ги бричи нозете бидејќи немала волја за тоа. Неодамна, таа на социјалните мрежи објавила видео
ЗАБАВА

Играта се претворила во пекол: И се заглавила секс играчка која се уште работела во нејзиното тело, а потоа следувало шок (ФОТО)

admin
Ема Филипс (24) од Велика Британија пред неколку дена премногу се заиграа со нејзиното момче, а од тоа што толку многу му се препуштиле на
ЗАБАВА

Немате видено нешто погадно: Тоа што го направи оваа девојка ги згрози сте (ВИДЕО)

admin
Една патничка во авион преку ноќ стана славна на интернет, откако споделила снимка на која ја лиже даската на WC школката во тоалетот на авионот.
ЗАБАВА

„Мамо, ова е мојата нова девојка“: Момчето открило премногу, поради оваа фотографија сака да “пропадне во земја“

admin
22-годишниот Мејсон Валанс неодамна направи една голема грешка за која доцна сфати, но вечно ќе се кае. Тој имал добра намера, да покаже на мајка
ЗАБАВА

Девојка ја дознала суровата вистина за тетоважата на нејзиното момче- па побара помош дали да ја прекине врската (ФОТО)

admin
Една 28 годишна девојка на социјалната мрежа Редит побара помош во врска со своето момче откако ја дознала вистината за неговата тетоважа. Таа откри дека