vesti24.mk

Tag : Девојче

МАКЕДОНИЈА

Повеќепати силованата 13-годишно девојче од домот „25 Мај“ абортирало

Ferad Aruc
Тринаесетгодишна девојка вчера морала да абортира откако забременила по сексуално злоставување на коешто била изложена како штитеничка на државната институција за згрижување деца „25 Мај“
ЗАБАВА

Девојче шамара 50 годишна жена, ама ќерка и се одмазди со брзина на светлината

Ferad Aruc
На видеото е прикажан шокантниот момент кога 13-годишно девојче е клоцано и удирано на улица во Лондон, еден ден откако таа удрила шлаканица на една
ЖИВОТ

9 годишно девојче секое утро го носи болниот брат на грб во училиште (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Малата Жу покажува на дело што значи вистинска љубов помеѓу брат и сестра. Жу Дингшуанг, деветгодишно девојче од Гагнанан, град од југозападна Кина, животот веќе