vesti24.mk

Tag : Деми Роуз

ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Манекенката Деми Роуз повторно позирала гола и ги запалила социјалните мрежи

Ferad Aruc
Манекенката Деми Роуз повторно ги провоцира припадниците на посилниот пол со новите фотографии, а едно е сигурно – тие не можат да одолеат на нејзината
ЗАБАВА

Младата Деми не престанува со изненадувања, со нова поза ги “задоволува” своите фанови

Ferad Aruc
22 годишниот модел пронајде најдобар начин за да ги истакне своите бујни атрибути, кои речиси секој ден ги покажува. Моделот Деми Роуз се прослави откако