vesti24.mk

Tag : добрина

ЗАБАВА

Две минути кои ќе ви го променат животот: Како да бидете подобар човек? (ВИДЕО)

admin
Анимирано видео „Give In To Giving“ ја покажува моќта на добрината. Трае само две минути, но долго ќе ја паметите пораката која истото ја испраќа.