vesti24.mk

Tag : ДОМАТИ

ЗАБАВА

Златни совети за сите пушачи: Овие три производи мора да ги јадете

admin
Најдобро за белите дробови е да престанете со пушење, но ако не можете да се откажете, би требало почесто да јадете производи што го подобруваат
ЗАБАВА

Збогум за шопската салата: Никако не мешајте домати, краставици и сирење!

admin
Комбинирањето на намирници кои имаат различно време потребно да се сварат во желудникот, не е ни малку посакувано. Со комбинирање на таквите состојки може да