vesti24.mk

Tag : Донатела Версаче

ЖИВОТ ЗАБАВА МОДА

Познатата манекенка прошетала на црвениот тепих со Донатела Версаче

Ferad Aruc
Манекенката Ирина Шајк вчеравечер се појавила во Берлин на доделување на наградата “Маж на годината” во организација на списанието “GQ”. Убавата Русинка прошетала на црвениот...
Uncategorized

Од богаташка зависна од кокаин до кралица на модата

Ferad Aruc
Во модниот свет покрај останатите брендови, италијанската модна куќа “Версаче” постави нови стандарди и никогаш не престана да биде мета на разговор, особено сега поради...