vesti24.mk

Tag : Драгана Мирковиќ

ЗАБАВА

Голи фотографии од Драгана Мирковиќ кружат по социјалните мрежи? (ФОТО)

admin
Многумина истакнаа дека на фотографија не е Драгана Мирковиќ. На фотографијата се гледа како гола жена седи на ВЦ школка, а потсетува на познатата пејачка....
ЖИВОТ

Драгана Мирковиќ направи хаос во Ѕвездите на Гранд: Не очекуваше дека Карлеуша ќе и го постави ова прашање

Ferad Aruc
Фолк дивата Драгана Мирковиќ направи каос кога се појави ненајавено на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“. Пејачката, која во билизина снимала трајни снимки за РТС,...
ЗАБАВА

Сега е рамна на Канје Вест: Драгана Мирковиќ доби роденденски подарок вреден стотици илјади евра (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Драгана Мирковиќ вчеравечер го прослави јубилејниот 50-ти роденден, повод за кој собра повеќе од стотина гости, пријатели, роднини и колеги. Гала прославата се случи во...
Uncategorized

Колку се „тешки“ фолк-ѕвездите од соседството

admin
Иако српските ѕвезди избегнуваат јавно да говорат колку навистина заработуваат на настапите и концертите, на сајтот „Celebrity net worth“ се објавени податоци кои покажуваат колку...