vesti24.mk

Tag : друштвена игра

ЗАБАВА

Купиле друштвена игра за два долари: Кога ја отвориле најдоа дијамантски прстени вредни 18.000 долари

admin
Млад пар од Австралија пронашол шест дијамантски прстени во кутија друштвена игра која ја купиле за два долари. Крис (27) и неговата девојка Менди кои...