Tag : Дунав

ЦРНА ХРОНИКА

Наместо во рикверц, Милица ставила во прва – најдобриот другар и се удави, таа едвај се спасила (ФОТО)

Ferad Aruc
Милан Субошиќ (17), млад фудбалер од Болеч, се удавил кога со автомобилот во кој бил со својата најдобра другарка Милица Л. (17) слетал во Дунав.