Tag : Душк

Uncategorized

Навивачите на Бешикташ ја молат Карлеуша да нема секс со Душко во наредните три недели!

admin
Оваа „молба“ ѝ била пратена на Карлеуша на Твитер. Фудбалерите на Бешикташ се борат за титулата во Турција, а еден од поважните играчи на овој