vesti24.mk

Tag : Евролигата

Uncategorized

(ВИДЕО) Кошаркарската екипа на Фенербхахче шампион на сезоната 2016-2017

admin
Честитки од државниот врв до екипата на Фенербахче за победаата и шампионската титула. Машката кошаркарска екипа на Фенербхахче на натпреварите на финалната четворка на Евролигата...
Uncategorized

Првенството на Евролигата Туркиш ерлајнс 2017 ќе се одржи во Истанбул

admin
Шампионот на фајналфор на Евролигата 2017 ќе биде определен по финалниот натпревар во недела Пред да почнат натпреварите фајналфор на Евролигата Туркиш ерлајнс 2017, купот...