vesti24.mk

Tag : Европска лига

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Македонските одбојкари одат по злато: Сакаме да го освоиме првото место во Европската лига!

admin
По три финалиња, македонските одбојкари предводени од селекторот Никола Матијашевиќ ги почнуваат подготовките за новото издание на Европската сребрена лига со амбиција на крајот да...