• Home
  • Едерсон Мораес

Tag : Едерсон Мораес

Uncategorized

Сити ги соборува рекордите со Мбапе и со голманот на Бенфика

admin
Пеп Гвардиола сака следната сезона да надополни сè што пропуштил во изминатата, па Манчестер сити би можело да собори два трансфер-рекорди. Како што пренесуваат англиските