vesti24.mk

Tag : Елена Велевска

ЗАБАВА

(ФОТО) Меѓу сите бугарски секси ѕвезди и Елена Велевска – Вака пејачката го најави новиот спот!

admin
Деновиве Елена Велевска е во Бугарија… на море! Не на одмор, туку работно. Го снимаше видеото за новата песна! Како нов ексклузивец на нивната „Паинер...