• Home
  • Елена Лука

Tag : Елена Лука

ЗАБАВА

(ФОТО) Лила ја пречека Нова година

admin
Познатата водителка Лила Филиповска објави фотографии од пречек на Нова година сосе Дедо Марз и новогодишна елка. Веројатно се работи за снимање новогодишна емисија или