• Home
  • Елена Ристеска

Tag : Елена Ристеска

ЗАБАВА

(ФОТО/ВИДЕО) На полноќ ѝ дојдоа дома: Елена Ристеска доби роденденско изненадување

Ivana
Македонската пејачка Елена Ристеска доби роденденско изненадување токму на полноќ пред нејзиниот роденден. Нејзините пријателки со свеќи и цвеќиња ненајавено се појавија пред нејзината зграда
ЗАБАВА

Видео: Провокативен настап на ТЛЗП – Елена Ристеска се соблече на сцената

admin
Вчера се одржа и големото финале на актерско-музчкоо шоу „Твоето лице звучи познато“, каде Стеван Анѓеловиќ ја освои победата. На ревијалниот дел од шоуто настапи