• Home
  • Елена Стефановска

Tag : Елена Стефановска

ЗАБАВА

Не е само Карлеуша: И нашата водителка има како нејзините чизми вредни илјадници евра!

admin
Пред извесно време српската ѕвезда Јелена Карлеуша направи хаос кога објави дека купила чизми кои се вредни цели 8.000 евра, а жените полудеа по нив.
ЗАБАВА

Водителката Елена во врска со познат бизнисмен? – Фото

admin
Македонската ТВ-водителка Елена Стефановска сè почесто можеме да ја видиме во друштво на Душко Чифлиганец, син на бизнисменот и филантроп Ванчо Чифлиганец. Елена и младиот