• Home
  • Елен Диџенерис

Tag : Елен Диџенерис

ЗАБАВА

Старлетата проговори: “Ова е навистина тешка ситуација”

Ferad Aruc
Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан конечно проговори за скандалот поврзан со нејзината сестра Клои Кардашијан. Таа кажала дека семејството Кардашијан многу тешко може да
ЖИВОТ

Американците се смеат додека Бил Гејтс се обидува да ги погоди цените на намирниците кои секојдневно се употребуваат

Ferad Aruc
Колку богатите немаат претстава за обичните намирници и производи во животот, најдобро може да се погледне во делот на емисијата на Елен Диџенерис со Бил