vesti24.mk

Tag : Ендрју Гејз

ЗАБАВА

Славниот кошаркар остана без зборови: Кога оваа згодна девојка се појави без градник, сите се збунија (ВИДЕО)

admin
Кошаркарскиот коментарот и поранешна  НБА ѕвезда, Ендрју Гејз, останал без зборови откако камерманот на светското првенство во Кина покажал убава бразилска навивачка која „ги тресеше...