• Home
  • ЕП Хрватска

Tag : ЕП Хрватска

СПОРТ

Заврши првенството за Кире Лазаров, Раул не верува дека капитенот ќе може да игра

Ferad Aruc
Македонија се соочува со огромен хендикеп во пресрет на двата преостанати меча од групата во Вараждин на ЕП во Хрватска, бидејќи, најверојатно, Кире Лазаров не