• Home
  • Ерекција

Tag : Ерекција

ЗДРАВЈЕ

Научно откритие што ќе ги израдува мажите: Овој сок делува подобро од вијагра

admin
Шкотски научници спроведоа експеримент во кој учество зедоа 58 мажи на возраст од 21 до 64 години. Сите волонтери пиеле сок од калинка секој ден
ЗДРАВЈЕ

Витамин кој што е неопходен на пенисот

Ferad Aruc
Ниското ниво на одредени витамини може да предизвика ерективни проблеми и со тоа значително да влијае врз вашиот сексуален живот. Неодамнешно истражување објавено во Италија,